Firma Vaše Dedra, s.r.o.

DedraFirma Vaše Dedra s.r.o. působí na trhu již od roku 1995. S katalogovým prodejem firma začala v říjnu 2006.

Nejlepší prodejci firmy Dedra roku 2016 Výrobky DEDRA INNOVATIONS firmy Vaše Dedra s.r.o. prodávané tímto katalogovým prodejem nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce či supermarketu.

Jedná se o skvělou českou firmu, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou a tělovou kosmetiku a drogerii.

S postupným rozvojem firmy se mění i rozsah nabízeného zboží, kdy z původně nabízené bytové kosmetiky, se sortiment rozrůstá o další a další sortiment.

V současné době firma dodává nejen bytovou kosmetiku, která je ostatně základem firmy, ale i oblečení, které je vyráběné pod vlastní značkou FC1929 a v neposlední řadě stále rostoucí sortiment elektronických přístrojů do domácností, prodávaných pod obchodní značkou SYSTEMAT.

Firma působí v České a Slovenské republice a od jara 2016 také v Polsku.

Značka DEDRA vznikla v roce 1995 v Náchodě. Od svého vzniku firma své výrobky prodávala v běžné síti supermarketů. Mezi nejznámější obchodní značky produktů patřil KAMENOŽROUT, ANTIFLEK, SENSA, GOSH a další.KamenožroutAntiflekSENSAGoshGoshMonty

V průběhu let, kdy vznikal enormní tlak obchodních řetězců na snižování ceny jednotlivých výrobků, které by se dalo dosáhnout pouze snižováním jejich kvality se firma rozhodla raději opustit pulty obchodních řetězců a začala své výrobky nabízet prostřednictvím katalogového prodeje.Historie Dedry

 Toto rozhodnutí padlo v roce 2005 a DEDRA v tomto roce zcela změnila svou prodejní strategii a distribuční cestu od řetězců a velkoobchodů směrem k přímému prodeji prostřednictvím vlastního katalogu, sítě prodejců a následně také internetu.

První vlastní katalog vydává firma v roce 2006. Již v roce následujícím, tedy 2007 dochází k rozšíření stávající nabídky o další kosmetické a drogistické výrobky. Postupně pak dochází k rozšiřování sortimentu výrobků, kde DEDRA není přímo výrobcem, ale při výrobě kooperuje s externími výrobci. Zavádí tak postupně do prodeje prémiové kuchyňské doplňky, úklidové náčiní, sezóní i trvalé dekorace. Postupem času se tato nabídka rozšiřuje o oděvy, obuv, módní doplňky a šperky. Rozšiřování nabídky probíhá dodnes. V roce 2013 firma nabídku rozšířila o bytový textil a v roce 2014 o hračky a kuchyňské elektrospotřebiče. Všechny produkty rozšířené nabídky si firma navrhuje sama a zadává jejich výrobu prověřeným partnerům.

Hlavním nosným programem firmy je ale nadále výroba drogistických a kosmetických výrobků. Právě proto dochází často k různým inovacím a vylepšením jednotlivých produktů.

Mezi nesporné zajímavosti patří:

  • Jako první zavedla DEDRA na trh v ČR a SR gelový prací prostředek na černé prádlo
  • Jako první v ČR a SR zavedla DEDRA na trh koncentrované tablety na praní bílého a barevného prádla
  • Jako první v zemích východního bloku začala DEDRA vyrábět tablety do myček nádobí. Od doby zahájení výroby na svém vysokorychlostním lisu vyrobila společnost již přes 150 000 000 tablet (údaj platný v roce 2015)
  • Podle počtu prodaných aviváží vychází, že přibližně jednou za 2,5 vteřiny někdo použije aviváž DEDRA Usmívající se

Firma DEDRA byla i několikrát oceněna a to nejen za svéBěžný prací prášek výrobky, ale i za svůj přístup k zákazníkům a k nadhledu a smyslu pro sebeironii. Zejména v roce 1998, když zavedla "Běžný prací prášek", tedy ten který tak ochotně všichni výrobci kritizují a srovnávají se svým zázračným produktem.

V roce 2015 firma obdržela první prestižní ocenění SUPERBRANDS

Jak šel čas s Dedrou se můžete podívat i v přehledovém albu jednotlivých katalogů, které je na našich Facebookových stránkách.

Můžete se také podívat na pořad internetové televize STREAM - Vyrobeno v Česku

 

© www.systemat.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace