Kuchařka VarMix

Ke každému přístroji VarMix získáte zdarma tuto tištěnou kuchařku. Najdete v ní základní recepty na ty nejjednodušší pokrmy, ale i recepty, které jste zaručeně ještě nevyzkoušeli. Tuto základní kuchařku si můžete prohlédnout on-line na webu - stačí kliknout na obrázek kuchařky, nebo stáhnout ve formátu PDF zde. Ke každému zakoupenému přístroji získáte jeden výtisk zdarma.

Na Facebookových stránkách je skupina, která je zaměřena přímo na práci s tímto přístrojem. Najdete tam spoustu receptů, fotografií, videa z přípravy jednotlivých pokrmů, ale také zkušenosti uživatelů přístrojů VarMix a Thermomix (od firmy Vorwerk). Zkušenosti zákazníků s přístrojem Thermomix, který je na trhu již několik let, jejich postřehy a návody na různé chutné pokrmy najdete na této stránce.

VarMix 2

Samostatná tištěná kuchařka k přístroji VarMix 2 vydaná nebyla. VarMix 2 má ale přednastavené některé programy. Tyto programy jsou popsané v návodu k obsluze tohoto přístroje.

Můžete se podívat také na stránky s recepty pro přístroje SYSTEMAT, tedy nejen pro VarMix, ale i pro Combivar a další kuchyňské pomocníky.